Jak zamawiać

Prosimy zapoznać się z opisem umieszczonym na tej podstronie, pomoże on sprawnie przejść przez proces od zapytania o cenę aż do kupna. Starałem się jak najbardziej jasno opisać poszczególne etapy oraz sam formularz zapytania. Mam nadzieję, że udało mi się to osiągnąć :)

Formularze przy zdjęciach i grafikach do zamówienia są przypisane do określonych grafik, nie ma potrzeby wpisywania nazwy zdjęcia w formularzu.

Wpisanie Imienia i nazwiska – Podanie tych danych ułatwi między nami kontakt.

Podanie adresu email – W celu odpowiedzi na pytanie o wycenę, musimy mieć zwrotnego emaila. Email, jest tylko wykorzystywany do kontaktu, nie udostępnimy go innym osobom ani firmom.

Podanie numeru telefonu – Nie jest to pole obowiązkowe, jednak pozwala znacząco przyspieszyć proces zamówienia.

Wielkość – Pola wyboru określonego formatu. W celu zapoznania się z dostępnymi wielkościami oraz cenami zapraszamy do działu cennik/formaty. Określenie jednego z proponowanych formatów jest obowiązkowe, jest to podstawa określenia ceny.

Sposób przedstawieniaW 99% przypadku patrząc na dane zdjęcie lub grafikę możemy określić czy jest ona w orientacji pionowej czy poziomej. W dziale cennik/formaty  przestawiliśmy przykładowe grafiki. Również w naszych realizacjach można zobaczyć czy dany obraz na drewnie był przedstawiony pionowo czy poziomo.

Własna grafika/zdjęcie – Prześlijcie do nas własną grafikę, która my połączymy z drewnem. Może być to zdjęcie bliskiej osoby, pupila lub coś co się szczególnie przypadło Wam do gustu. Pamiętać należy o maksymalnej wadze pliku czyli do 10MB. Szczegółowe informacje na temat wyboru grafiki jej wielkości i dostosowania do popularnych formatów przedstawiliśmy w dziale cennik/formaty.

Treść wiadomości – pole na wpisanie dodatkowych informacji. Zawsze można wpisać Miłego dnia :)

Nie jestem robotem – Pole zabezpieczające przed denerwującymi botami, przed wysłaniem należy kliknąć w to białe okienko. Pojawi się wtedy zielony znaczek.

Wycena dotyczy jednego zamówienia … – W przypadku chęci zamówienia więcej niż jednej grafiki, niezależnie od wzoru lub formatu prosimy o napisać do nas na  pracownia@obrazynadrewnie.pl

jak-zamawiac_v2